NEF AR & VR

Nef Gayrimenkul için üretilen bu uygulamada, Nef’in gayrimenkul sektöründeki yenilikçi mimari anlayışı ve satış stratejileri, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik imkanları ile artırılarak, Nef’in marka kalitesi ve müşterileri ile olan etkilişiminin artırılması amaçlanmıştır.

NEF AR & VR uygulaması sayesinde Nef müşterileri, alacakları gayrimenkul hakkında “sanki içindeymiş gibi” bilgi sahibi olabilmektedir. Aynı zamanda alacakları gayrimenkul hakkında Nef’in sunduğu kişiye özel renk malzeme ve mobilya seçimi gibi imkanlara sahip olup, bu uygulama sayesinde kişiselleştirme seçeneği sunulmuştur.

Nef AR & VR Uygulaması sayesinde Nef müşterileri, alacakları gayrimenkulu deneyimlemek için google playstore veya apple appstore’a gidip uygulamaya indirmeleri ve Nef tarafından sunulan kataloğa tutmaları yeterlidir.

Katalogdan satın almayı düşündükleri gayrimenkulu seçip eğer dilerlerse uygulama aracılığı ile sanal gerçeklik ortamında (vr) mekanın içinde gezebilir ve satın alma sürecinde daha sağlıklı karar verebilmektedirler.